Hakkımızda

Kapadokya Raf Sistemleri  (2009)


2009 Yılında Kurulmuş olan Firmamız önceden kazandığı Deneyim ve tecrübesiyle  Mimar ve Yönetici kimliği birleştirerek iş hayatına kendi Markasıyla devam etme yolunda ilk temellerini atmıştır.

Birikim ve Tecrübelerimiz den elde ettiğimiz kaliteyi müşterilerilerimizle paylaşıp ,Hizmet ve Kalite çıtasını yüksek tutmak müşteri anlayışını hizmet kalitesi olarak sürdürmeyi hedefleyen bir yapı çerçevesinde  belirlemiş olduğumuzu belirtiyoruz.


Mağazacılık Sektörünün Günümüzde  Marka’laşıp kendine en iyi model’leri ve üstün kalite’ yi sunan pazar her kurumsal firma kadar işini iyi yapan bir sistem etrafında birleşerek gerçek marka niteliğine dönüşmektedir.


Küresel  Ekonomi pazarında bizde yerimizi  kalite, güven ,hizmet prensiplerimiz olarak seçip  emin adımlarla güvence altına almayı hedefliyoruz .

Güvenimiz 3 şartı olan : Kalite, Güven ,Hizmet  gelecegimizin değişmeyen en önemli maddeleri bizi gelece taşıyacak olduğunu unutmuyoruz.


Mimari çizim ve Üretilen kaliteli ürün anlayışını örnek ve model olarak sunduğumuz mağazalarımızda uygulamalı olarak müşterilerimizin hizmetine sunmayı buradan sitemizden sağlayarak ...


Web sitemizden’de  bu uygulamalar sürekli olarak yer verilerek  projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam edecegiz.

Projelerinizi en iyi şekilde değerlendirip bu ölçülere ve kriterlere en uygun mekanları tasarlamayı  modern , şık ,stand raflarımızla  isteklerinize cevap verebilecek  çalışmalar imza atılacaktır.


  Sizden gelen görüş ve istekler geliştirilerek özel ortamları iş hayatınıza değer katacak sunumları sizler için özenle yapılarak hizmetinize  sunulacaktır.
* TEŞHİR VE SERVİS BANKOLARI

* ASKI ÇESİTLERİ

* PLASTİK MANKENLERİMİZ

* METAL STANDLAR

Projeleriniz için bizimle kontak kurun

info@kapadokyaraf.com

Web Sitemizde İçerik ve Uygulamalarımız sizler için en belirgin olanlarından seçilmiştir. Farklı ürün ve çeşitlerimiz için bizimle görüşün


 
Copyright ® 2009 Kapadokyaraf.com